طراحی و برنامه نویسی وب سایت ،برنامه نویسی و طراحی وب سایت،برنامه نویسی سایت،طراحی وب سایت،طراحی قالب سایت،طراحی بنر،طراحی لگو ،شرکت برنامه نویسی و طراحی وب سایت،شرکت طراحی وب سایت،طراحی وب سایت های شخصی ،طراحی وب سایت های دانشگاهی ،طراحی پروتال دانشگاهی،طراحی وب سایت های شرکتی ،طراحی وب سایت های اداری،طراحی فروشگاه های انترنتی

 
..
 
   
   
  منوي اصلي
لينکهاي سريع

 

آرشیو ماهانه
هفته دوم تیر ۱۳۹۲
هفته چهارم دی ۱۳۹۰
هفته دوم دی ۱۳۹۰
هفته چهارم آذر ۱۳۹۰
هفته چهارم آبان ۱۳۹۰
هفته دوم آبان ۱۳۹۰
هفته چهارم مهر ۱۳۹۰
هفته سوم مهر ۱۳۹۰
هفته دوم مهر ۱۳۹۰
هفته اوّل مهر ۱۳۹۰
هفته چهارم مرداد ۱۳۹۰
هفته سوم تیر ۱۳۹۰
ادمه ی آرشیو ماهانه

        لينک دوستان 


  روش برگرداندن ویندوز به چند روز قبل

اشتباهات اجتناب ناپذیرند ، چه به دلیل اشتباهات خود شما چه به دلیل مداخله ی بیجای كاربران در رجیستری . در نود و پنج درصد موارد ، آموزش زیر شما را كمك خواهد نمود .
آیا تاكنون در مورد برنامه Sysetm Restore كه در ویندوز XP قرار دارد و تنظیمات قلب ویندوز را بازیابی می كند چیزی شنیده اید ؟ System Restore كامپیوتر شما را به وضعیت قبلی برمی گرداند ، بدون اینكه اطلاعات شخصی اخیر نظیر سندها ، فهرست های تاریخچه ، پوشه های دلخواه ، یا پیغام های پست الكترونیكی را از دست بدهید .

این ابزار ، تغییرات كامپیوتر و سایر برنامه های كاربردی را مورد مشاهده قرار داده و نقاط بازیابی را ایجاد می كند . این نقاط ، Snapshot نامیده می شوند ، اما در واقع دستور العمل هایی برای لغو تغییرات اخیر می باشند . وقتی پیكربندی به خوبی عمل نمی كند ، این Snapshot ها را بازیابی می كنید .

SYSTEM RESTORE

به صورت پیش فرض ، ایجاد این نقاط بازیابی در ویندوز XP به صورت روزانه و پس از رویدادهای با اهمیت مانند نصب یك برنامه كاربردی یا راه انداز ابزار انجام گیرد . System Restore برای كارهای جدی در رجیستری بسیار مناسب است ، چون هر زمان كه مایل باشید می توانید نقاط بازیابی خاص خود را ایجاد كنید .

طرز ساخت نقاط بازیابی : برای اجرای System Restore به ترتیب مراحل زیر را طی كنید :

Start/All Programs/Accessories/System Tools/System Restore

گزینه Create A Restore Point را انتخاب كرده و سپس روی Next كلیك كنید . در كادر Restore Point Description نامی توصیفی برای نقطه بازیابی وارد كرده و سپس روی Create كلیك كنید .
System Restore تاریخ و زمان را به این نام اضافه می كند . حال بر روی Home كلیك كنید و این بار Restore My Computer To an Earlier Time را انتخاب كرده و سپس روی Next كلیك كنید .

نقطه مورد نظر جهت بازیابی را انتخاب كرده و سپس روی Next كلیك كنید . System Restore در صورتی كه فضای كافی به آن اختصاص یافته باشد ، نقاط بازیابی تا نود روز پیش را حفظ می كند ، بنابراین با استفاده از تقویمی می توانید روز دقیق ایجاد نقاط بازیابی را بیابید .

در تقویم كه در شكل زیر مشاهده می كنید ، تاریخ هایی كه به صورت حروف پررنگ نمایش داده شده اند ، آن هایی هستند كه حاوی نقاط بازیابی می باشند .

قبل از ادامه كار ، حتما سندهای باز خود را ذخیر كرده و تمام برنامه های در حال اجرا را ببندید . چون System Restore كامپیوتر را مجددا راه اندازی می كند .

روی یك تاریخ كلیك كرده و سپس روی نقطه بازیابی موجود در فهرست كلیك كنید . مجددا روی Next كلیك كنید تا ویندوز XP اجرا شده و پیكربندی نقطه بازیابی انتخاب شده را بازیابی كند .

گاهی اوقات اگر پیكربندی كامپیوتر استحكام كافی را نداشته باشد ، نمی توانید ویندوز XP را به صورت طبیعی اجرا كنید . در این حالت باید به سراغ وضعیت Safe بروید . در این وضعیت ، نمی توانید نقاط بازیابی را ایجاد كنید ، اما می توانید نقاطی را بازیابی كنید كه از قبل ایجاد شده اند


نوشته شده توسط سید ابوالفضل موسوی در دوشنبه هجدهم مهر ۱۳۹۰

 

 

مطالب پیشین


افتتاح سایت برنامه نویسی وب سایت
همينجوري !!!
دانلود جزوه ي ذخيره بازيابي اطلاعات
الگوریتم ژنتیک ( Genetic Algorithm )
تغيير اطلاعات پروفايل( ياهو ايميل)
Cloud Computing یا رایانش ابری در یک نگاه

انشائ خواندني یک بچه كوچولو دبستانی در مورد ازدواج
داستاني تكراري از دوستي هاي دختر و پسر در ايران
روش برگرداندن ویندوز به چند روز قبل
معرفی سایت و وبلاگ به 150 موتور جستجو
سير تكامل اقا پسر ها
سير تكاملي دختر خانم ها
كوچه


  دربارهاطلاعات بيشتر = پروفايل
abolfazl_m69@yahoo.co.uk

  پیوند های روزانه

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

.:: تمام پیوند های روزانه ::.


 


 

صفحه اصلي |  پست الکترونيک |  اضافه به علاقه مندي ها | ذخيره صفحه | طراح قالب